به گزارش وبسایت مزاحمین خلق: منافقین با تظاهرات سرگرم کننده برای اعضای خود و مشغول سازی افرادی مختلف در این نمایش خیابانی سعی دارند هویت نداشته خود را بازسازی و از این طریق خود را از فراموشی در اذهان عمومی و بین المللی نجات دهند.اکنون تروریست های سالخورده خشم و ناتوانی خود را در عدم رسیدن به قدرت در ایران بعد از ۴۰ سال سردرگمی به این طریق نشان داده و در این تفکر باطل هستند که آن ها می توانند روزی آرزوی خود را نهایی کنند.

تروریست های سالخورده همچنین برای موجه سازی و بزرگ نمایی نداشته های خود در این نمایش های خیابانی و دوره ای مانند کولی ها از این کشور به آن کشور می روند و با التماس و باج دادن های مختلف از جمله باج مالی … آن ها را در مراسم مضحک خود وارد کرده و با سخنرانی این افراد سطح پایین یا مصاحبه با آن ها این مهم را برای خود بیش از پیش جلوه داده و به تبلیغ آن در فضای مجازی و رسانه ای می پردازند.

اگر کمی دقت کنیم مشخص می شود که بیش از ۹۰ درصد این افراد مدعو در این دورهمی های فرقه رجوی یا نماینده های پیشین بوده و یا افرادی هستند که در حال حاضر هیچ کارایی نداشته و به عنوان افرادی معمولی تنها با داشتن نام و نشانی از قبل در میان تروریست ها حاضر می شوند و سازمان رجوی منافق هم همین جملاتی که برای آن ها دیکته می کند را سند حمایتی و هواداری از فرقه خود بحساب آورده و به آن افتخار میکند.

گویی در این ۴۰ سال تروریست های سالخورده عقده های فراوانی از نادیده گرفته شدن ها در دل داشته و با دیدن مستند سناریو بعد از دو هفته واکنشی به سبک طنز آمیز میدهند تا چنین نشان داده که این موضوع برای ما اهمیت ندارد و ما به طنز با آن برخورد می کنیم.

اکنون ابعاد واقعی داستان را در ذیل بیان می کنیم :

پس از بایکوت خبری و سانسور واکنش ها توسط سایر اعضا و سرکرده فرقه به این گاف سازمانی، نفاق با تأخیری قابل تأمل به مستند واکنش میدهد و آن را دروغ و ادعا می نامد.اینکه سازمان گندکاری یکی از اعضای رده بالای خود را بعد از دو هفته سکوت با طنز پاسخ میدهد از این جهت مورد توجه قرار دارد که هیچ اشاره ای به فایل صوتی و جملات لو رفته در آن نمی شود و بصورت کلی گویی مجری سعی دارد چنین عملیات روانی کند که این موضوع در نظام تکراری بوده و با بیان حاشیه های بی ربط به مستند، به اصل وقایع در خلیج فارس و اقدام سازمان نمی پردازد.

از سوی دیگر دو مسئله برای سازمان قابل بیان بوده و قسمتی از این عقده گشایی توسط تروریست های سالخورده چنین بیان می شود که محل اختفای آن ها در تیرانا، روستا نبوده و یکی از بزرگترین شهرهای آلبانی است و از سوی دیگر به نمایش مضحک اشرف ۳ (محل فعلی نگهداری از سالخوردهای اشرف ) اشاره دارد و مجری برنامه در حال دست و پا زدن برای بیان عظمت پوشالی و خود ساخته سازمان برای این خانه سالمندان تروریست عنوان شده که، خبرنگاران زیادی به آن آمده اند و افراد مهمی درباره سازمان صحبت کرده اند، دقیقا همان توهماتی که رهبران این فرقه در کلام خود دارند را به اعضای خود انتقال داده اند.شما اگر اهمیت داشتید و ارزشی برای کشورهای مطرح داشتید در خیلی از مراسم، نشست ها و کنفرانس های واقعی و بین المللی حساب میشدید و نه اینکه در فضای مجازی التماس کنید تا از سرکرده فرقه و شورای مقاومت سالخوردگان دعوت بشود و آن ها را به رسمیت بشناسند.

اگر واقعا سازمان حرفی برای دفاع از گند کاری داعی الاسلام داشت تاکنون آن را بیان میکرد و در برابر افتضاح پیش آمده توسط یکی از اعضای رده بالای خود، آن هم بعد از دو هفته واکنشی در حد یک مطلب به اصطلاح طنز میدهد تا چنین وانمود کند که اتفاقی رخ نداده، چرا در همان برنامه حسین داعی السلام صحبت نکرده؟؟؟

چرا داعی الاسلام را بایکوت خبری و مصاحبه ای میکند و او را به حالت تعلیق در می آورد؟؟؟

چرا برادر این فرد یعنی حسن داعی در صدای آمریکا بار دیگر کارشناس کیلویی سازمان و هوادار سینه چاکش نشد تا از این وضعیت پیش آمده دفاع کند؟؟؟

چرا سازمان فرقه ای رجوی در خیال باطل خود هرچه می بافد و برای مصرف داخلی خودش در خانه نگهداری از تروریست های فرقه بکار می برد و آن ها باید باور کنند را می خواهد به دیگران تحمیل کند؟؟؟

به نظر می رسد مجری و هرکسی که در این سازمان پوشالی توانایی پاسخ دادن به سوالات بالا را دارد بهتر نیست جوابی درست و قانع کننده بدهد نه اینکه اسناد فاش شده را تمسخر کند و به خیال باطلش، خود و سازمان حقیرش را بی تفاوت نشان دهد.

آیا بعد از ۴۰ سال کشتار هواداران خود و ترور، جنایت علیه غیر نظامیان ، وطن فروشی و جاسوسی و … بازهم فکر میکنید جایگاهی دارید؟ شما تنها در حال دست و پا زدن برای اتمام باقی مانده حیات کثیف خودتان هستید و در تاریخ ایران زمین از سال ها قبل ثبت شده اید که بدترین منافقان و خیانت کاران به ایران بوده اید و خواهید بود و در همان اشرف ۳ به خاک می روید زیرا بازگشت جان بی مقدارتان هم نشدنی است.

نمیپسندم