به گزارش وبسایت مزاحمین خلق: رضا ربع پهلوی که تا دیروز از حکومت سوئد همیشه به عنوان یه حکومت عالی و کامل نام میبرد، قوانین آن را ستایش و نمونه بارز یک حکومت پادشاهی موفق آن را جلوه داده و تبلیغ می کرد در چرخشی مفتضحانه بار دیگر ضعف و بیچارگی خود را در حمایت از منافقین نشان داد و طرفداران خود را شوک نمود.حمایت از منافقین یعنی تأیید اشتباهات محمد رضا پهلوی در مبارزه با این جنایتکاران است.جدای از اینکه پسر فاسد پهلوی تفاوت میان ایرانی و یک وطن فروش،جاسوس، خیانت کار به ایران و ایرانی را تشخصی نمی دهد، در جملاتی از برخورد قانونی پلیس با سیرک خیابانی عوامل فرقه رجوی ناراحت شده و اشک تمساح میریزد.

ربع پهلوی در تازه ترین کلمات خود چنین گفته است:

«… تاسف‌بار است که دولت سوئد که ادعای فمینیست بودن و پیشرو بودن دارد نه تنها از عوامل رژیمی ضد زن و سرکوبگر پذیرایی می‌کند؛ که خود به ضرب‌وشتم ایرانیانی می‌پردازد که توسط آن رژیم، آواره و تبعید شده‌اند. مردم ایران در فردای آزادی، این‌ برخوردهای شرم‌آور را از یاد نخواهند برد.برخورد شدید و زشت پلیس سوئد را با هم‌میهنانی که به حضور عوامل جمهوری اسلامی در این کشور معترض بودند قویا محکوم می‌کنم…»

پر واضح است که رضا پهلوی حتی توانایی درک رفتار درست و قانونی پلیس سوئد را نداشته و عمومی ترین و آشکار ترین موارد از اجرای قانون در برابر آشوب و فتنه توسط پلیس از دیدگاه شاهزاده بی خرد به رفتار زشت پلیس تعبیر می شود و این جای تأمل دارد.

یادآوری برای فردی که ادعای شاهزادگی ایران را دارد

  • رضا پهلوی گویا فراموش کرده است که در دوران پدرش مبارزه با همین کمونیست ها در دستور کار ساواک بود
  • ۱شهریور ۱۳۵۰ ضربات سنگینی توسط حکومت پدرش به این جاسوسان میهن فروش وارد شد عده ای در زندان و عده ای دیگر در قتل عام سنگینی از این عناصر فرقه ای گرفتار شدند ، اکنون باقی مانده این کمونیست های فرقه ای بعد از سال ها همچنان از آن دوران می گویند و می نویسند و جز توهین از سوی سازمان سالمندان منافق که لایق آن بودید، چیزی برای خاندان پهلوی باقی نمانده است.
  • رضا پهلوی جاسوسی نفاق برای صدام و حزب بعث را فراموش کرده؟
  • رضا پهلوی عامل شهادت هزاران جوان ایرانی در دفاع از خاک میهن را که توسط همین عوامل تروریستی رجوی پرورش یافته بودند را فراموش کرده؟
  • ترور و کشتار هزاران ایرانی در محل کار، خانه و … حتی غیر نظامیان و کودکان توسط همین آزادی خواهانی که حامی آن ها شده ای انجام نشد را فراموش کرده ای؟

و هزاران جمله یاآوری کننده دیگر ….

این جملات تنها مواردی برای یادآوری برای آن دسته از افرادی که تاکنون حس میکردند تو لایق ایران هستی و ایران دوست، عنوان شد.متاسفیم برای بیچارگی هایت که دست به دامن منافقینی شده ای که در فرصت مناسب حتی به خود و هوادارانشان هم رحم نمی کنند و حساب معلوم الحالی مانند تو که کاملا مشخص است.افسوس برای آن عده معدودی که دل به امثال تو خوش کرده و نمی دانند که برای رسیدن به قدرت دست به چه خفت و خواری هایی خواهی زد.لازم به ذکر است کسی که حرف دیروزش با فردایش، زمین تا آسمان فرق میکند چطور میخواهد تضمین کند اگر به پادشاهی ایران رسید چگونه تغییر رفتار ندهد؟ کسی که میداند تروریست های منافق از خاندانش متنفر هستند و بر علیه آن ها از حرف تا اقدام هر کاری را انجام داده و می دهند، اکنون مورد حمایت تو قرار گرفته اند؟

شرم بر تو و خاندانت که مایه ی تأسف آن ها شده ای و درست با همین اقدامات احمقانه ای که انجام می دهید مردم را هوشیار تر نموده و ماهیت واقعی خود را نشان میدهید.

و اما سیرک تکراری منافقین…

این جماعت سالمند عادت دارند برای جلب توجه در زمان ناتوانی، دست به اقداماتی این چنین مضحک زده و خود را مورد تمسخر دیگران قرار دهند.نمونه های این چنین را می توان در کارنامه کثیف این جنایتکاران مشاهده کرد.از آنجایی که منافقین در تفکر فرقه ای خود اطمینان داشتند با تبلیغات سازمان و درخواست های فراوانش سوئد در سفر وزیر خارجه به این کشور برخوردی ناشایست از خود نشان دهد، و چنین نشد.بار دیگر تروریست ها شکست خورده، پس منافقین این نمایش خیابانی را انجام داده و پلیس هم وظیفه قانونی خود را اجرا کرد و این در همه دنیا رفتاری طبیعی در برابر بی قانونی بوده و اگر غیر این انجام شده بود جای سخن داشت.

نمیپسندم