به گزارش وبسایت مزاحمین خلق: تیم سایبری منافقین طبق وظایف تعریف شده و بر اساس دستور جدید سرکردگان گروهک، شروع به اجرای عملیات سایبری خود در فضای مجازی و رسانه ای نموده و با استفاده از شیوه های جدید و قدیمی پروژه تخریبی علیه سردار ملی ایران را آغاز نموده و در روزهای اخیر می توان به صورت آشکار این موارد را در این فضا مشاهده کرد.

 

شرح حوزه عملیات جدید سایبری نفاق

  • تصاویر جعلی از سایت Dreshare.com
  • تخریب شخصیت سپهبد شهید
  • تخریب اقدامات سردار ملی ایران در دو قسمت ویدیو و عکس
  • تخریب شخصیتی برخی از اعضای خانواده سردار
  • القای عدم استقبال مردمی از سردار ملی خود (با اشاره به سیاهی لشکر نظام برای این مراسم )
  • ساخت و تصویر سازی جعلی از پیامک های حکومتی یا اجباری از محل کار افراد
  • نشر اخبار کذب و شایعه سازی درخصوص ایشان
  • جو سازی عوامل سایبری نفاق در ارسال کامنت ها و چت
  • القای خوشحالی و خرسندی مردم از واقعه ترور سردار ملی ایران
  • صوتی از مسعود رجوی در خصوص اقدام جنایتکارانه آمریکا علیه سپهبد شهید

توجه: اسامی تیم سایبری نفاق بنا به دلایل و قوانین سایت مزاحمین خلق از تصاویر حذف شده است.

در فضای مجازی تصاویر جعلی از سایتی که در بالا به آن اشاره کردیم پخش شده است که در آن نفاق با جعل و سند سازی کذب تلاش دارد ملیت دختر سردار سلیمانی را آمریکایی نشان داده و حتی صفحه ای در فضای توئیتر بنام ایشان راه اندازی و پست هایی در آن قرار داده شده است.برای این مهم تصویر واقعی به همراه آدرس سایت در این افشاگری آورده شده است و می توان با مراجعه به آدرس فوق این موضوع را برای مخاطب مشخص نمود.

 

ترفند استفاده از پیامک های مردمی و یا پیام های ارسالی به گروه های آلوده به مزاحمین در فضای تلگرام، به این حالت که متنی توسط تیم سایبری نوشته و ارسال شده و همان متن را در گروه های خود و کانال های وابسته به نفاق ارسال می کنند.متنی که از روی نبود اطلاعات درست دارای اشتباه بوده: به عنوان مثال در پیامی که از مشهد ارسال شده، تیم سایبری در آن نوشته است: “…. که در خیابان سی متری امام رضا…مشهد خیابان امام رضا دارد و نه ۳۰ متری امام رضا و اگر این پیام از مشهد ارسال شده بود چنین اشتباهی در آن دیده نمی شود و همچنین در بحث جمعیت مردمی در این پیام با حالتی تخریبی عنوان می شود که جمعیت چنین نبوده است و تنها یک خیابان شلوغ بوده و همان افراد شرکت کننده هم سیاهی لشکر و از سوی نظام آمده است.

 

 

همچنین برای کامل تر شدن عملیات سایبری نفاق، صوتی از مسعود رجوی در تمامی کانال ها و گروه های وابسته به نفاق ارسال می شود و این صوت همراه با ویدیوهایی است که در آن افرادی در حال پخش شیرینی بوده و تیم سایبری این خوشحالی را به دلیل ترور سردار ملی ایران عنوان میکنند.طبق دستور باید چنین القا شود به مخاطب که تعداد زیادی از این واقعه خوشحال بوده و در حال جشن و پایکوبی هستند.

 

درخصوص پیامک هایی که تیم سایبری در گروه های نفاق ارسال میکند و آن را به مردم اختصاص و نسبت میدهد، اینکه فردی پیام میدهد که شهر به اجبار تعطیل شده ومردم با تهدید پیامکی از سوی محل کارشان باید در مراسم شرکت کنند، نمونه دیگری از این اقدامات است.در نهایت هم اخباری جعلی و برای شایعه سازی در خصوص معامله ای با آمریکایی ها درباره سردار ملی ایران توسط گروهک رجوی نوشته و انتشار داده می شود.

همچنین تیم سایبری در فضای فیسبوک نیز از مخاطبان میخواهد افرادی که دارای پروفایل مشکی هستند و به مناسبت شهادت سردار ملی ایران، پروفایل خود را تغییر داده اند شناسایی و آنها را بلاک نمایند. برای این موضوع سرپل نفاق تصاویری از افرادی که پروفایل خود را سیاه و یا با عکس سردار تغییر داده اند را معرفی نموده است.

 

پر واضح است که مزاحمین خلق مانند سنوات قبل بدنبال اهداف خود بوده و لزوم هوشیاری مخاطبان در فضای مجازی و رسانه ای می تواند از آلوده شدن آنها به این کانال ها و گروه های آشکار و پنهان این گروهک، مفید باشد.

 

 

 

 

 

 

نمیپسندم