خلق نیوز: اندیشه التقاطی، نامی است که بر ایدئولوژی مجاهدین خلق از ابتدای تشکیل نهاده شد؛ اسلامِ کمونیستی تحت اندیشه‌های مهدی بازرگان و نهضت آزادی که در جعل‌های تاریخی آن را به اسم اسلام روایت کرده‌اند.
پوران بازرگان از اعضای مارکسیست شده مجاهدین خلق و همراه مجید شریف واقفی در خانه‌ی تیمی: ” من از شریف واقفی پرسیدم مثل این‌که خیلی چیزها می‌خوانیم ولی قرآن و نهج البلاغه نمی‌خوانیم؟ او گفت: برای این‌که دیگر به ما پاسخ نمی‌دهد. نیازی به آن نداریم. این دقیقا حرف او بود و برای من سنگین آمد. گفت مسائلمان را حل نمی‌کند! ولی در عین حال همه نماز می‌خواندیم… “ .
مجید شریف‌واقفی یکی از حامیان اندیشه‌ی التقاطی و اسلامِ کمونیستی بود که تصفیه او نه به دلیل دفاع از اسلام، بلکه به دلیل تاکید بر او بر مشی منافقـانه در حفـظ پوشش اسلامی بر ظاهر و ایدئولوژیِ شعاری منافقین برای جذب بیشتر بود.
و سوال مهم در خصوص روایات مربوط به ترور مجید شریف واقفی این است که:
-راوی روایات کانالیزه و جعل شده پیرامون ترور او، چه کسانی هستند؟
-آیا حلقه بسته، سری و سازمانی مجاهدین خلق از ابتدای تشکیل، اجازه ورود کسی جز خود را به آن‌ داده است؟
-آیا تا بحال مخالف واقعی و حقیقی از این #سازمان_منحوس توانسته است خارج شود، بدون اینکه حذف فیزیکی یا تهدید به حذف فیزیکی شود؟
– چرا روایاتِ در دسترس پیرامون اندیشه، اختلافات سازمانی و ترور مجید شریف واقفی، تطابق و سنخیتی با روایات همراهان او در خانه‌های تیمی و دوران اوج اختلاف ندارد؟
به راستی چه جریانی و با چه نفوذی توانسته‌اند یک کشته شده در درگیری‌های سازمانی این تشکیلات تروریستی را به جای شهید جا زده و در سال ۵۸ و دوران دولت موقت و زعامت مهندس مهدی بازرگان، پدر معنوی منافقین، نام مجید شریف واقفی را بر سردرب دانشگاه صنعتی شریف بالا برند؟
آیا جز این است کسانی نام شریف واقفی را به اسم شهید بر دانشگاه صنعتی آریامهر بالابردند، که سال ۶۰درصدد این بودند تا مسعود کشمیری، عامل انفجار دفتر نخست وزیری را به عنوان شهید دفن کنند و از او در تاریخ اسطوره سازند و نامش را بر خیابان‌ها و دانشگاه‌ها ثبت کنند؟
“مراقب باشیم که جای جلاد و شهید را عوض نکنند”

نمیپسندم