شبنم مددزاده (متولد ۱۳۶۷) نایب دبیر شورای تهران دفتر تحکیم وحدت و عضو انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم کرج بود که از تاریخ یکم اسفند ماه ۱۳۸۷، توسط نیروهای امنیتی  بازداشت شد و به اتهام ارتباط و همکاری با سازمان مجاهدین خلق به ۵ سال حبس همراه با تبعید به زندان رجایی شهر کرج محکوم شد.
این دانشجوی منافق که سایر اعضای خانواده او نیز ارتباط تشکیلاتی با منافقین داشتند،پس از ۵ سال حبس در بهمن سال ۱۳۹۲ از زندان آزاد شد.
محمد اولیایی‌فرد وکیل شبنم مددزاده اتهام طرح شده علیه شبنم مددزاده را نوعی فرافکنی دانست.
در طول دوران بازداشت و تحمل حبس این عضو منافقین، رسانه‌های معاند و برخی جریانات سیاسی داخلی از وی به عنوان یک فعال دانشجویی بی‌گناه یاد می‌کردند که به اتهام و جرمی واهی، بازداشت و زندانی شده است.
شبنم مددزاده پس از آزادی و فرار از کشور، به گروهک ترویستی منافقین پیوست و در نشست مجاهدین در پاریس سخنرانی و از خدمت کردن و همکاری با مجاهدین افتخار کرد.
سایت ضد انقلاب رادیو زمانه در فروردین ۸۹ و دفاع از شبنم مددزاده نوشت:«اتهامی که به ایشان زده شده، همکاری با گروهک مجاهدین خلق است که این اتهام هیچ‏گونه پشتوانه حقوقی و مبنای صدقی هم ندارد. تابستان گذشته هم که تعدادی از بچه‏‌ها را دستگیر کرده بودند، به چند نفری از آنان، اتهام همکاری با گروه‏‌های مخالف کرد (کومله، پژاک و…) زده بودند. اما چون خانم مددزاده کرد نیست و همین‏طور اخبار مربوط به سازمان مجاهدین خلق، الان در بورس است، بهترین وسیله‏‌ای است که می‏‌توانستند با آن خانم مددزاده را تهدید کنند.»
او هم اکنون به عنوان یکی از اعضای این سازمان تروریستی مشغول به فعالیت است.
سناریوی موضع گیری علیه #علی_یونسی کپی برداری شده از سناریوی #شبنم_مددزاده است.

نمیپسندم